Spring naar inhoud

Ontdek alle deelnemers van het Songfestival 2021

Eurovisiesongfestival

Deze artiesten zijn op de afspraak in Rotterdam

We hebben er even op moeten wachten, maar dit jaar is er eindelijk weer een Eurovisiesongfestival! Deze kandidaten staan op het podium in Rotterdam.

Met dank aan songfestival.be.

Deze landen staan in de eerste halve finale

18 mei 2021, 21.00 uur

Litouwen: The Roop - Discoteque

Eurovisiesongfestival
De inzending van Litouwen voor het Songfestival: The Roop met Discoteque.

Slovenië: Ana Soklič - Amen

Eurovisiesongfestival
De inzending van Slovenië voor het Songfestival: Ana Soklič met Amen.

Rusland: Manizha - Russian Woman

Eurovisiesongfestival
De inzending van Rusland voor het Songfestival: Manizha met Russian Woman.

Zweden: Tusse - Voices

Eurovisiesongfestival
De inzending van Zweden voor het Songfestival: Tusse met Voices.

Australië: Montaigne - Technicolour

Eurovisiesongfestival
De inzending van Australië voor het Songfestival: Montaigne met Technicolour.

Noord-Macedonië: Vasil - Here I Stand

Eurovisiesongfestival
De inzending van Noord-Macedonië voor het Songfestival: Vasil met Here I Stand.

Ierland: Lesley Roy - Maps

Eurovisiesongfestival
De inzending van Ierland voor het Songfestival: Lesley Roy met Maps.

Cyprus: Elena Tsagrinou - El diablo

Eurovisiesongfestival
De inzending van Cyprus voor het Songfestival: Elena Tsagrinou met El diablo

Noorwegen: TIX - Fallen Angel

Eurovisiesongfestival
De inzending van Noorwegen voor het Songfestival: TIX met Fallen Angel.

Kroatië: ALBINA - Tick-Tock

Eurovisiesongfestival
De inzending van Kroatië voor het Songfestival: ALBINA met Tick-Tock.

België: Hooverphonic - The Wrong Place

Eurovisiesongfestival
De inzending van België voor het Songfestival: Hooverphonic met The Wrong Place.

Israël: Eden Alene - Set Me Free

Eurovisiesongfestival
De inzending van Israël voor het Songfestival: Eden Alene met Set Me Free.

Roemenië: Roxen - Amnesia

Eurovisiesongfestival
De inzending van Roemenië voor het Eurovisiesongfestival: Roxen met Amnesia.

Azerbeidzjan: Efendi - Mata Hari

Eurovisiesongfestival
De inzending van Azerbeidzjan voor het Songfestival: Efendi met Mata Hari.

Oekraïne: Go_A - Shum

Eurovisiesongfestival
De inzending van Oekraïne voor het Songfestival: Go_A met Shum.

Deze landen staan in de finale

22 mei 2021, 21.00 uur

Litouwen: The Roop - Discoteque

Eurovisiesongfestival
De inzending van Litouwen voor het Songfestival: The Roop met Discoteque.

Rusland: Manizha - Russian Woman

Eurovisiesongfestival
De inzending van Rusland voor het Songfestival: Manizha met Russian Woman.

Zweden: Tusse - Voices

Eurovisiesongfestival
De inzending van Zweden voor het Songfestival: Tusse met Voices.

Cyprus: Elena Tsagrinou - El diablo

Eurovisiesongfestival
De inzending van Cyprus voor het Songfestival: Elena Tsagrinou met El diablo

Noorwegen: TIX - Fallen Angel

Eurovisiesongfestival
De inzending van Noorwegen voor het Songfestival: TIX met Fallen Angel.

België: Hooverphonic - The Wrong Place

Eurovisiesongfestival
De inzending van België voor het Songfestival: Hooverphonic met The Wrong Place.

Israël: Eden Alene - Set Me Free

Eurovisiesongfestival
De inzending van Israël voor het Songfestival: Eden Alene met Set Me Free.

Azerbeidzjan: Efendi - Mata Hari

Eurovisiesongfestival
De inzending van Azerbeidzjan voor het Songfestival: Efendi met Mata Hari.

Oekraïne: Go_A - Shum

Eurovisiesongfestival
De inzending van Oekraïne voor het Songfestival: Go_A met Shum.

Malta: Destiny Chukunyere - Je me casse

Eurovisiesongfestival
De inzending van Malta voor het Songfestival: Destiny Chukunyere met Je me casse.

San Marino: Senhit - Adrenalina

Eurovisiesongfestival
De inzending van San Marino voor het Songfestival: Senhit met Adrenalina.

Moldavië: Natalia Gordienko - Sugar

Eurovisiesongfestival
De inzending van Moldavië voor het Songfestival: Natalia Gordienko met Sugar.

IJsland: Daði & Gagnamagnið - 10 Years

Eurovisiesongfestival
De inzending van IJsland voor het Songfestival: Daði & Gagnamagnið met 10 Years.

Servië: Hurricane - Loco loco

Eurovisiesongfestival
De inzending van Servië voor het Songfestival: Hurricane met Loco loco.

Griekenland: Stefania - Last Dance

Eurovisiesongfestival
De inzending van Griekenland voor het Songfestival: Stefania met Last Dance.

Albanië: Anxhela Peristeri - Karma

Eurovisiesongfestival
De inzending van Albanië voor het Songfestival: Anxhela Peristeri met Karma.

Portugal: The Black Mamba - Love Is On My Side

Eurovisiesongfestival
De inzending van Portugal voor het Songfestival: The Black Mamba met Love Is On My Side.

Bulgarije: VICTORIA - Growing Up is Getting Old

Eurovisiesongfestival
De inzending van Bulgarije voor het Songfestival: VICTORIA met Growing Up is Getting Old.

Finland: Blind Channel - Dark Side

Eurovisiesongfestival
De inzending van Finland voor het Songfestival: Blind Channel met Dark Side.

Zwitserland: Gjon's Tears - Tout l'Univers

Eurovisiesongfestival
De inzending van Zwitserland voor het Songfestival: Gjon's Tears met Tout l'Univers.
geschreven op 23 april 2021
VRTNU VRTNU VRTNU