Herbekijk hier een tapdansende Ralf en een jodelende Laura tijdens het zevende Junior Eurovisie Songfestival.
Laura leverde een goede prestatie af en had lange tijd zicht op de overwinning, maar eindigde uiteindelijk op de vierde plaats.
Laura heeft de Belgische eer met brio verdedigt op het zevende Junior Eurovisiesongfestival. De jonge zangeres uit Berlaar zong haar nummer "Zo verliefd (Yodelo)" met veel overtuigingskracht in Kiev.
De vakjury's en televotende kijkers uit de verschillende deelnemende landen waren onder de indruk van de prestatie van het 10-jarige meisje. Ze kreeg van vier landen het maximum van de punten. Geen enkel land deed beter.
Maar de Nederlandse kandidaat Ralf Mackenbach mocht meer hoge scores optellen en sloot de avond af als winnaar. Hij had met zijn 121 punten acht punten meer dan de Belgische kandidate. Rusland en Armenië strandden op een gedeelde tweede plaats met 116 punten.
"Laura heeft daarmee het beste Belgische resultaat ooit geboekt op het Junior Eurovisiesongfestival", meldt Songfestivalkenner André Vermeulen.


















