(vrij 13/08/10)  In dit nieuwe voetbalseizoen is KV Mechelen de verrassende leider in eerste klasse. Toegegeven, de competitie is nog maar een paar weken bezig, maar Malinois kan rekenen op de onvoorwaardelijke steun van de supporters. En daaronder bevinden zich heel wat bekende koppen.

Die hebben nu het idee opgevat om een album te maken van de clubliederen, die de supporters elke match luidkeels meebrullen.

Patrick Riguelle en Tom Kestens - alias Lalalover - zijn de bezielers én producers van het project. En zij deden een beroep op de stembanden van Fanatieke Mechelaars Buscemi, Klaas Delrue en Gunther Neefs.


De lancering van de cd "Yellow Red Dream" gebeurt op de officiële fandag van KV Mechelen op 4 september.

www.kvmechelen.be