Lees meer
Bart Van Loo heeft het over de cultuurhistorische verwantschap tussen België en Frankrijk. Want daar kunnen we niet naast horen.
Servais Verherstraeten en Hendrik Bogaert vertellen wat een staatssecretaris nu eigenlijk allemaal doet.
Anderlecht besteedde geen aandacht aan de dood van voormalig toptrainer Pierre Sinibaldi en dat maakt Jan Mulder verdrietig.
Sven de Leijer ging met minister van Defensie Pieter De Crem mee op missie naar Libanon.
Michiel ontvangt alle Vlaamse gouverneurs en zoekt uit wat hun taak nu eigenlijk is.
Kersvers wereldkampioen veldrijden Niels Albert brengt zijn manager mee en vertelt over zijn zege.
Magali Suarez bewees tijdens het Gala van de Gouden Schoen dat ze niet zomaar een voetbalvrouw is. Ze is ook zangeres.
Nele Bauwens, Tine Embrechts en Lucas Van den Eynde blazen Jukebox 2000 nieuw leven in.
In Een laatste groet op Canvas organiseert Bart op humoristische wijze de begrafenis van een bekende medemens.
Na veel twijfelen besloten Frank Vander linden en zijn collega's om toch Gelukkig zijn van Raymond van het Groenewoud te brengen.
Tia Hellebaut is terug en beter in vorm dan ooit. Dat belooft voor de Olympische spelen in Londen.
Nog tot en met zondag kan je Gent letterlijk in een ander licht bekijken. Daniël Termont vertelt over het Lichtfestival
Alle 193 landen tekenden een verdrag voor een Olympische wapenstilstand. Toch past niemand het toe. Lord Bates pleit voor verandering.
Bart Van Loo vertelt over Franse literatuur, televisie en muziek. Want Frankrijk is natuurlijk meer dan een leuke vakantiebestemming.
De identiteit van de leden van De Hoop mag dan wel onbekend zijn, dat is hun nummer 'Waar is de meisje?' al zeker niet.
In Thuis stort Femke zich in een relatie met haar halfbroer Rafael. Voor actrice Vanya Wellens was dat toch wel even slikken.
Op het voetbalveld gebeurt niets per ongeluk. Volgens Jan Mulder zijn het allemaal gemene streken.
Staat de Vlaming nog steeds in het holst van de nacht op om Kim Clijsters te zien spelen? Sven de Leijer zocht het uit in Bree.
Op de verzamelplaat van De Mens staan drie gloednieuwe nummers. Eén van die nummers is Wij.
Reinhilde mocht de Louis Paul Boonprijs in ontvangst nemen voor haar werk met het sociaal-artistieke genootschap Tutti Fratelli.
Na De Naam van de Roos, L'ours en vele anderen brengt regisseur Jean-Jacques Annaud een nieuwe film in de zalen: Black Gold.
Jong talent Renée mag samen met De Mens haar single Dum dum dum brengen.
Dertig jaar geleden begon de echte videorevolutie. Sven de Leijer was toen al niet weg te slaan voor de camera van zijn vader.
Een nummer dat wat meer aandacht mag hebben: You, de jaren tachtig klassieker van Scooter.
Kris Peeters laat zich van zijn persoonlijkste, niet altijd even handige kant zien.
Onderzoeker Jeroen Raes zoekt 5000 vrijwilligers voor een grootschalige follow-up onderzoek van de darmflora.
Jeroen Raes is onderzoeker aan de VUB. Z'n onderzoek naar darmflora heeft wereldwijd aandacht getrokken.
Stressdokter Luc Swinnen vertelt ons alles over werkstress. Wat zijn de belangrijkste oorzaken en hoe los je het op?
Koen de Graeve speelt in de film 'Tot altijd' een doodzieke man die vecht voor euthanasie. Geert Van Rampelberg speelt zijn beste vriend.
Wat denkt Mulder van de liefkozende meppen van Jovanovic? Met de hartcontrole van jeugdspelers is hij alvast akkoord.
Op de meest deprimerende dag van het jaar wil Sven de Leijer graag eens stevig lachen.
Schrijver Kader Abdolah vluchtte in de jaren tachtig naar Nederland. Hij vertelt over de toestand in zijn vaderland Iran.
Is Omega Pharma-Quickstep klaar voor het nieuwe wielerseizoen? Tom Boonen, Dries Devenyns en Kevin de Weert vertellen het ons.
Customs vliegt er meteen in met het nummer Harlequins.
Steven Mahieu is dé nieuwe belofte in comedyland. Zijn eerste zaalshow werd meteen de hemel ingeprezen.
Schrijvers Herman Brusselmans en Christophe Vekeman testen maandelijks auto's voor hun rubriek in De Morgen.
Abigail Abraham is het nieuwe gezicht in Thuis. Zij en haar personage Lynn lijken alvast populair bij de heren in de studio.
Yevgueni brengt het nummer Lena van 2 Belgen. Een nummer uit de jaren tachtig met een moderne toets.
Ondertussen is het al vijftig jaar geleden dat Chubby Checker The twist de wereld instuurde, maar Marc Didden kan het nog steeds.
Luc Swinnen vertelt ons dat mail en Facebook voor meer stress zorgen dan we zelf denken.
Mira vertelt over haar nieuwe plaat en brengt de singe Het plan, samen met Yevgueni.
In de theatershow Zware metalen brengen Stijn Meuris, Gregory Frateur en Tom Pintens heavy metal op eigenzinnige wijze.
Jan Mulder vertelt wie volgens hem de Gouden Schoen verdient en praat over transfers bij Anderlecht.
In Rusland voor beginners gidst Lena De Winne bekende Vlamingen door haar geboorteland. Kirsten Lemaire mag de spits afbijten.
Sven Nys is ondertussen al voor de achtste keer Belgisch kampioen veldrijden. Van een geblokkeerde rug naar een mooie zege.
In Weg van de wereld neemt Sofie Van Moll ons mee naar acht opmerkelijke feesten, verspreid over de aardbol.
De familie Coppens is niet van het scherm te houden. Steven Coppens gaat beren spotten in Dieren in nesten.
De laatste show start dit seizoen in een nieuw decor, met Michiel Devlieger, jonge helden, oude en wijze chefs, boeiende gasten en veel livemuziek.
Wat gebeurt er in Thuis?
Vegetarische frittata met polenta.
Thomas op magisch Lombok.
Elodie Ouedraogo en Walter Baele te gast.
Wie heeft de 14-jarige Brecht vermoord?
Martin in het atelier van kunstenaar Jan Fabre.