De kinderpuzzel

In De kinderpuzzel nemen Bart De Pauw en Tine Embrechts 7 koppels en 32 kinderen mee naar de Ardennen voor een spannend spel vol actie en avontuur. Het doel? Zo snel mogelijk te weten komen welke kinderen bij welke ouders horen. Maar dat is minder eenvoudig dan het lijkt.
| Bart en Tine |
|
|
Bart De Pauw ken je van Meester, hij begint weer, Buiten de zone en natuurlijk Schalkse ruiters. Samen met de ploeg van Schalkse ruiters werkte hij mee aan De mol, een programma dat in 2000 bekroond werd met de Gouden Roos van Montreux.
Later maakte hij ook nog De quizmaster en Mannen op de rand van een zenuwinzinking. In 2004 volgt de fictieve docusoap Het geslacht De Pauw en in 2006 samen met Neveneffecten de humoristische reeks Willy’s en Marjetten.
En Bart De Pauw schreef ook het scenario voor Loft, de film van Erik Van Looy die uitgroeide tot de meest succesvolle Vlaamse film aller tijden.
Tine Embrechts is voor het eerst te zien als televisiepresentatrice. Toch is de flamboyante Antwerpse geen onbekende. Ze vertolkte verschillende typetjes in Het peulengaleis en onlangs was ze te zien in Los zand.
Daarnaast staat ze geregeld op de planken met STAN, Laika en De Kakkewieten, een gelegenheidsgroep die ze mee heeft opgericht. En er schuilt ook muzikaal talent in Tine Embrechts. Ze zong jarenlang bij het mambo-orkest El Tattoo del Tigre en ze ook langs de theaterzalen met de muzikale voorstelling Jukebox 2000.
De kinderpuzzel is afgelopen.
Ketnet volgt de kinderen tijdens hun zomerkamp in De kinderpuzzel: de 32
















