Donderdag 26 augustus 2010
Dodoo doen
Wil je je roes uitslapen na een nachtje stappen of wil je tot rust komen na een helse ochtendfile? Het kan in de Dodoo, een uitvinding van Marc Callant.
Kunst op het rondpunt
In het West-Vlaamse Bavikhove mocht kunstenaar Luc Lapere zijn kunstwerk bovenop de brouwketel plaatsen.
bekijk de reportage
De amateurfotograaf
Wekelijks keek 1000 zonnen mee door de lens van een amateurfotograaf. Twaalf amateurfotografen toonden ons de plek waar zij in de zomer de mooiste foto’s maakten. Voor de ene was dat onderwater, de andere trok naar de Kalmthoutse heide, en nog een andere ging naar een festival. Elke amateurfotograaf had zijn eigen verhaal. Vandaag kiest topfotograaf Michiel Hendryckx de mooiste foto van de zomer.
bekijk de reportage
De boekentip van Andrea
Andrea Croonenberghs heeft het deze week over een van haar favoriete zomerboeken: Bezonken rood van Jeroen Brouwers.
bekijk de reportage
Op stap met...
Elke week kan je meekijken in het leven van een bekend iemand.
Weet jij wie we vandaag de camera aanbinden?
bekijk de reportage
Achter de schermen: camping
We duiken voor een laatste keer achter de schermen en trekken deze week naar enkele campings in de Ardennen. Ook daar is het einde van de vakantie voelbaar. Greet is valkenier en geeft demonstraties met roofvogels voor kinderen op verschillende campings.
bekijk de reportage
De Stoel
Elke dag staat de strandstoel van 1000 zonnen op een plaats in Vlaanderen.
Speel ook online mee met De Stoel.
![]()


















