resultaten onderzoek 12 oktober
Hallo allemaal,
Hoe gaat het met jullie? Allemaal druk aan het werk? Hebben jullie nog vakantie of andere leuke dingen gepland?
Hier ben ik weer met nieuwe resultaten. Vorige week vrijdag hebben ze een tussentijdse scan van de lever gemaakt en de tumormarker weer gemeten.
Het heel goede nieuws is dat de tumormarker gezakt is van 181 naar 140; wat fantastisch is. Alleen ziet men dit nog niet terug in de scan van de lever. De metastasen zijn lichtjes toegenomen. Maar dit kan natuurlijk even vertraging hebben. Daarom wordt er binnen 6 weken opnieuw een scan van de lever genomen, met de hoop dat de metastasen dan zijn afgenomen. Het goede nieuws is dan dat we nu voort gaan met de chemo zoals voordien.
Voor de rest voel ik natuurlijk de vermoeidheid zoals steeds, daar de rode bloedlichaampjes aan de lage kant zijn. Vanaf gisteren heb ik er dan nog een EPO-spuit bijgekregen; voor meer energie.
2 weekends terug zijn Ton, Manu en ik naar het museum van de fotografie in Antwerpen geweest. Al die oude fototoestellen waren voor Manu wel heel indrukwekkend. Daar het mooi weer was, konden we nadien nog een terrasje doen op het plein aan het Museum voor Schone Kunsten. Daar kon Manu naar hartelust achter de duiven lopen. Nadien zijn we dan nog gezellig wat tapa’s gaan eten. We hadden een hele lieve dienster en Manu mocht haar de hele tijd helpen. Op een bepaald moment vraagt de dienster aan Manu om een mandje met brood aan een tafel te brengen. Manu struikelt echter en het brood komt op de grond terecht. Maar geen nood…Manu raapt het brood gewoon terug op en brengt het netjes aan tafel..
Vorige week maandag was het dan het Police concert in het Antwerps sportpaleis. We hebben geluk gehad dat het niet dinsdag was, want dat concert werd afgelast. Gewoon al Sting te mogen zien was al fantastisch, alleen hadden ze misschien wat meer bekende nummers mogen spelen. Maar de sfeer in de zaal was in ieder geval fenomenaal.
Voordien en nadien had ik dan natuurlijk platte rust, maar dan weet men weer waardoor dit komt.
En nu nog ons weekend met Manu naar Parijs plannen..
Veel liefs en hou jullie goed.
Ton, Manu en Martine




